Merhaba

Hoşgeldin

Lütfen kullanıcı bilgilerinizi girerek oturum açın!

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. ,e-posta adresine bağlantı alacaksınız ve bağlantıya tıklayarak yeni bir şifre oluşturacaksınız.


Ask A Question

Lütfen kullanıcı adınızı yazın.

Lütfen E-postanızı yazın.

Lütfen soru için uygun bir başlık seçin, böylece kolayca yanıtlanabilir.
Lütfen sorunuza en uygun kategorileri seçin, böylece sorunuz kolayca yanıtlanabilir.

Açıklamayı eksiksiz ve ayrıntılı olarak yazın.

Buradan video türünü seçin.

Video Kimliğini buraya girin: https://www.youtube.com/watch?v=sdUUx5FdySs Ör: "sdUUx5FdySs".


Lütfen bu sorunun neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden şikayet edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Yayın İlkeleri

SoruCvp.com, kadınların ve erkeklerin hayata dair her konuda birbirlerine yardım etmek ve fikir alışverişinde bulunmak, soru sormak veya sorulan sorulara bilgisi dahilinde cevap vermek için bir araya geldiği; birçok farklı konuda soru, anket, içerik vb paylaşımları sunan bir platformudur.

İçeriklerimizin tamamı kullanıcılarımız tarafından oluşturulmakta ve yayınlanmakta olup, yayın ilkelerimize ve site sözleşmemize uygun olmayan, gerçekliği şüpheli, belirli bir zümreyi ya da kişiyi hedef gösteren, yasalara uygunluk teşkil etmeyen kullanıcı paylaşımlarına en kısa sürede müdahale edilmektedir. Kullanıcılar tarafından da genel ahlaka, yasalara aykırı ve suç teşkil eden paylaşımlar var ise raporlanması durumunda yönetim tarafından müdahale gerçekleşecektir.

Yayın ilkelerimiz gereği, her görüşe eşit mesafede durmak ve yanlı olmamak misyonumuzun temel taşıdır. Gerçeklik İlkemiz Sitemizde yer alan haber ve içeriklerin tamamı kullanıcılarımız tarafından oluşturulmakta ve yayınlanmakta olup topluluğu yanlış yönlendiren ve/veya eksik bilgi içeren şüpheli içerikler tarafımızca tespit edildiğinde düzenlenir veya kaldırılır. Doğruluğu ve tarafsızlığı konusunda şüphe duyduğumuz hiçbir içeriğin ana sayfamızda yer almamasına özen göstermekteyiz.

Üyelik ve Paylaşım İlkelerimiz

 • Yayın prensiplerimiz gereği, 18 yaş altı kullanıcılar sitemizde üyelik açamaz ve paylaşım yapamaz. Kullanıcılarımızın yaş konusundaki beyanları gerçek kabul edilir ve 18 yaş altı olduğu tespit edilen kişilerin üyeliği silinir.
 • Yasalar karşısında suç teşkil eden, suça özendiren, kişilik haklarını ihlal eden ve/veya yayınlanması halinde infial yaratacağını bildiğimiz içeriklere müdahale edilir ve tespiti halinde site sözleşmemize uygun şekilde hareket edilir.
 • Başka kaynaklardan alındığı veya derlendiğinden emin olduğumuz kullanıcı haber ve içeriklerini, kaynak göstermediyse öne çıkarmayız.
 • Suç olduğu yetkili makamlarca tasdiklenmedikçe kimseyi “suçlu” ilan edilmesine izin vermeyiz.
 • Kullanıcılarımız tarafından oluşturulan içeriklerde hiç kimsenin; dini, ırkı, cinsiyeti, siyasi görüşü, sosyal statüsü, cinsel yönelimi ve inançları konusunda hedef alınmasına ve aşağılanmasına izin vermeyiz.
 • Özel hayatın gizliliğini ihlal eden her türlü kullanıcı içeriğinin tespiti için özenle çalışır, tespiti halinde site sözleşmemize uygun şekilde hareket ederiz.
 • Şiddeti ve zorbalığı özendirici içeriklerin kullanıcılarımız tarafından yayınlanmasını önlemek için gerekli hassasiyeti gösteririz.
 • Gerçek kişileri veya kurumları hedef alan, aşağılayan, iftira niteliği taşıyan içeriklere izin vermeyiz.
 • Yetkili makam ve mercilerden gelen talepleri yürürlükteki mevzuat çerçevesinde karşılar, hukuka ve site sözleşmemize uygunluğuna göre gerekli işlemleri uygularız.
 • Kişisel verilerinizin hukuka aykırı işlenmesi ihtimali oluşturabilecek her türlü kullanıcı içeriğinin tespiti için özenle çalışır, tespiti halinde site sözleşmemize uygun şekilde hareket ederiz.

Tarafsızlık İlkelerimiz

 • Kullanıcı içeriklerinin yayınlanmasında tarafsızlık ilkesine bağlı kalıp, kanaatlerin özgürce oluşumunun engellenmemesini hedefleriz.
 • Kullanıcılarımızın oluşturduğu içeriklerin bu ilkeye ters düşmesi halinde, içerikleri düzenlemek konusunda gerekli hassasiyeti gösteririz.
 • Hiçbir dini, siyasi veya toplumsal görüşe daha yakın durmaz, kişisel görüş ve düşüncelerimizi kullanıcı içeriklerimizin incelenme sürecinden ayrı tutarız.
 • Pek çok farklı görüşe kucak açan, çok yönlü bakış açısına sahip ve objektif içeriklerin üretilmesini destekler; kullanıcılarımızdan her tür fikre saygılı olmalarını bekleriz.

Soru Cvp topluluk kuralları ve site kullanımı hakkında daha fazla yardım almak için Yardım sayfasını kullanabilirsin.